facebook
^Do góry

 • 1 Konkurs wokalny „Śpiewamy w domowym zaciszu” podsumowany
  26 czerwca wręczono nagrody uczestnikom konkursu wokalnego, zorganizowanego online przez Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce. Można było otrzymać: Głośniki JBL, odtwarzacze IBOX, słuchawki bezprzewodowe i inne nagrody rzeczowe. Przypomnijmy jak decyzją Internautów, wykonawcy zajęli miejsca w poszczególnych kategoriach.
 • 2 Koncert kolęd w Kościele Parafialnym w Zręcinie
  19 stycznia br. w Kościele Parafialnym pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika w Zręcinie odbył się „Koncert Kolęd” w wykonaniu Chóru Legato pod kierownictwem Magdaleny Makiel oraz Orkiestry Dętej Gminy Miejsce Piastowe pod batutą Miłosza Markiewicza.
 • 3 „Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym”
  1 marca w Żeglcach już po raz czwarty miał miejsce „Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym”. Przed Biegiem odbył się pokaz Musztry Paradnej w wykonaniu młodzieży z Liceum im. Marii Konopnickiej z Jedlicza. Na starcie stanęło około 160 zawodników. Bieg, tak jak w całej Polsce, wystartował o godzinie 12 z placu przy Domu Ludowym w Żeglcach.
 • 4 Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek...
  31 stycznia w Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce rozbrzmiewało kolędami i pastorałkami. Po wysłuchaniu 48 wykonawców Jury w składzie: Barbara Sereda, Jerzy Guzik, Bogusław Pacek postanowiła przyznać następujące nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych........
 • 5 Gminny Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej....
  W sali Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce 10 marca odbyły się eliminacje gminne Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej w kategorii: szkoły podstawowe klasy IV-VI oraz w kategorii klasy VII, VIII. W konkursie udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych z Chorkówki, Szkoły z Faliszówki, z Kobylan, z Kopytowej, ze Szczepańcowej i ze Świerzowej Polskiej.

Gminne Centrum Kultury,

Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce

Aktualności

Zapraszamy na spektakl online „Co w trawie piszczy”

Ferie zimowe w czasach pandemii dobiegają końca, a Centrum Kultury w Chorkówce zaprasza wszystkie dzieci na spektakl online „Co w trawie piszczy” i warsztaty muzyczne: Spotkanie z Mają, przygotowane przez Teatr z Kapelusza z Krakowa.
 
Filmy do pobrania poniżej:
 
Życzymy miłego oglądania :)

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Podczas tegorocznych ferii zimowych z powodu obostrzeń, związanych z epidemią planowane zajęcia w ramach „FERIE 2021” nie odbędą się. W zamian za to Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce przygotowało konkursy online. Pierwszy to Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek, z regulaminem tego konkursu prosimy zapoznać się poniżej.

Regulamin

   

Karta zgłoszeń


Podkategorie

Brak wydarzeń

Informacje i wydarzenia

Copyright © 2021. Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce.  Rights Reserved.